Didžiausia vyno paroda šiaurės Europoje

Dalyviai


Susipažinkite su parodos dalyviais!


 


Lietuva

A-4 Aludariai

Alaus darykla „Rinkuškiai“ – moderni lietuviško kapitalo alaus darykla, kurioje aludarystės patirtis perduodama iš kartos į kartą, o gamyboje diegiamos netikėčiausios technologijos – alus brandinamas su muzika. Asortimente – alus, nealkoholinis alus, gira, gaivieji gėrimai, alaus kokteiliai, alaus karamelė, alaus actas. Biržuose šalia daryklos veikia restoranas „Alaus kelias“, organizuojamos edukacinės programos, ekskursijos po daryklą, gaminami išskirtiniai užkandžiai.  2021 m. pradėta firminių parduotuvių tinklo „Alaus kelio stotelė“ plėtra.

A-5 Gurmaniškas maistas

A-5 Gurmaniškas maistas

A-9 Aludaris

,,Vilkmergės alus” – įkvėptas lietuviškų alaus tradicijų ir amato, tačiau reaguojantis į šiuolaikinių vartotojų poreikius. Išskirtinės kokybės alūs, kurių plati skonių paletė leidžia tikriems alaus mylėtojams atrasti ir įvertinti naujus skonių derinius.

A-7 Alkotesteris

Būna situacijų, kuomet būtina įsitikinti blaivumu. Pavyzdžiui, prieš sėdant prie automobilio vairo. Alkoholio vartojimas ir vairavimas – nesuderinami dalykai. Jei nors kiek vartojote alkoholio, patariame nesėsti už vairo – alkotesterio ekrane matomas blaivumo testo rezultatas „0.00“ padės jaustis užtikrintai. 
Bendrovės „Alkotesteris“ veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba profesionaliam ir asmeniniam naudojimui skirtais alkotesteriais, alkoholio detektoriais, alkoblokais, taip pat profesionali šių prietaisų priežiūra ir aptarnavimas.

A-16 Alkoholio platintojai

A-1 Aludariai

„Raudonų plytų alaus dirbtuvės“ – vieta, kur nedidelėmis partijomis gimsta netikėtos ir įdomios alaus rūšys. Čia naudojama alaus virimo ir brandinimo įranga leidžia virti alų mažomis partijomis ir suteikia galimybę eksperimentuoti, žaisti su įvairiomis tradicinėmis ir kiek netikėtomis natūraliomis žaliavomis, ieškoti naujų, įdomių alaus rūšių, skonių ir aromatų.

B-9 Importuotojai

Baltas dobilas yra didmeninės ir mažmeninės aukštos kokybės vyno ir kitų alkoholinių gėrimų prekybos įmonė. Per šešerius veiklos metus įmonė atidarė 3 fizines parduotuves-vyno barus Vilniuje, išplėtė savo krepšelį iki daugiau kaip 300 gėrimų iš viso pasaulio – nuo Austrijos, Vokietijos iki Naujosios Zelandijos, Argentinos, surengė nesuskaičiuojamą kiekį degustacijų ir subūrė lojalią gero skonio mylėtojų bendruomenę. Didelę asortimento dalį sudaro ekologiški bei natūralūs produktai. Krepšelis atrenkamas vadovaujantis principu, jog gėrimai turi sulaukti daugumos komandos profesionalų simpatijų – tai reiškia, jog klientams siūloma tik tai, ką mėgsta ir kuo tiki pati Balto dobilo komanda. 

B-11 Vyndarys

UAB „Boslita“ ir Ko įkurta 1997 metais Kaune, Lietuvoje. Ji yra viena pirmųjų privačių bendrovių Lietuvoje, gavusių licenciją gaminti alkoholinius produktus ir vienintelė bendrovė Lietuvoje, kuri turi išskirtinę teisę naudoti žinomo Italijos vynų gamintojo „Bosca“ prekės ženklą. Italijoje Bosca šeima vyndaryste užsiima nuo 1831 metų, taigi ir Kaune veikiančioje gamykloje plačiai naudojamasi daugiau nei 190 metų  legendinės Bosca šeimos patirtimi vyndarystėje.
UAB „Boslita“ ir Ko gaminama produkcija – tai „Bosca“ tradicijų ir griežtų kokybės reikalavimų simbolis. Garsiame Italijos Asti regione įsikūrusi Bosca šeimos įmonė kontroliuoja visą gamybos ciklą ir produkcijos kokybę bei tiekia žaliavas.

C-13 Kavos gurmanai

Patyrę, nes pirmi. Organizavome pirmuosius baristų čempionatus. Vieni pirmųjų pradėjome skrudinti kavą. Vis bandome naujausią įrangą ir ieškome netikėtų kolaboracijų, nes mums labai patinka būti pirmiems. Kai kažką pradedi pirmas, visada esi ir labiausiai patyręs.

Geriausią kavą vis atrandame iš naujo. Kava kaip vynas – metai metams nelygūs. Jos kokybė pastovi kaip oras. Keičiasi temperatūra, keičiasi drėgmė, keičiasi ir kava. Todėl kasmet iš naujo ieškome, kur kava buvo geriausia.

D-12 Maži mamutai

Gurmaniški, rankų darbo pagardai. Natūralūs, be pridėtinių dažiklių, skonio stiprikių, stabilizatorių.

B-6 Importuotojai

Mūsų parduotuvėse Vilniuje, Stumbrų g. 15, ir Klaipėdoje, Liepų g. 20 – per tūkstantį skirtingų vynų, daugiausia iš Europos. Vežame tiesiai iš ūkių, atsirenkame tik tai, kas geriausia, ir mėgstame charizmatiškus, pasaulį keičiančius vyndarius. Džiaugiamės, kad jie mūsų mažai rinkai sutinka skirti keletą dėžių visame pasaulyje geidžiamo vyno. Tikime, kad kiekvienas mūsų pirkėjas vertas geriausio produkto!

B-15 Gurmaniškas maistas

JBJ namai – gamina unikalius gurmaniškus maisto produktus.

C-15 Vyndarys

UAB „Česlovo vynas“ – pirmasis šeimos vyno ūkis Lietuvoje, įkurtas Česlovo Ramoškos 2004 metais. Šiame ūkyje vynas gaminamas pagal 150 metų senumo šeimos tradicijas, įvertintas vyno ekspertų ir mėgėjų. Gaminamiems vynams yra suteiktas tautinio paveldo sertifikatas (Nr. 000259).  Vienas populiariausių Česlovo gaminamų gėrimų – svarainių vynas. Šis vynas gaminamas iš savame ūkyje užaugintų, rankomis nuskintų ir kruopščiai atrinktų svarainių uogų. Kitų rūšių vynams (juodųjų serbentų, aronijų, obuolių, šermukšnių, rabarbarų, aviečių) gaminti vaisiai ir uogos perkami iš Lietuvos ūkių. 

 

C-20 Virtuvės reikmenys

UAB „Sangaida“ siūlo platų asortimentą produkcijos reikalingos viešojo maitinimo sektoriui bei viešbučiams. Galime pasiūlyti visą asortimentą prekių nuo pačių smulkiausių vienkartinių ir serviravimo reikmenų iki stambios profesionalios įrangos.

A-17 Distilerija

Pirmoji kraft distilerija Lietuvoje. Čia gimę trauktinės, likeriai ir distiliatai per tris metus sulaukė daugiau nei 30 apdovanojimų JAV, D.Britanijoje, Vokietijoje, Japonijoje ir Lenkijoje. 

B-3 Lietuvos Someljė mokykla

 

 

Lietuvos someljė mokykla – privati neformalaus ugdymo įstaiga, įkurta 2006 m.  Lietuvos someljė asociacijos ir „Vyno klubo“ iniciatyva. Tai pirmoji ir svarbiausia vyno profesionalų ruošimo įstaiga Lietuvoje ir didžiausia vyno kursų mėgėjams tiekėja.

Lauke: Mėsos ir ugnies profesionalai "Viking the Chef"

ChefTheViking.lt – mėsos ir ugnies profesionalai. Pas mus asortimente – pačių sausai brandinta, išpjaustyta jautiena, atkeliavusi iš lietuvių ūkininkų bei viskas, ko reikia gerai mėsai ruošti. Nuo mėsos paruošimo, iki jos iškepimo privačiuose renginiuose ir restoranuose SMOKE by Chef the viking.

C-8 Parduotuvių tinklas

Vyno asortimentas IKI prekybos centrus pasiekė prieš 30 metų. 
Įkūrėjai iš Belgijos pirmieji Lietuvoje pristatė daugybę naujų gurmaniškų produktų bei plačią vyno selekciją. Per tris dešimtis išvystėme tamprų ryšys su vynų regionų gamintojais. Todėl iki šiol atvėrus IKI duris — pirkėjų laukia platus kokybiško vyno pasirinkimas už prieinamą kainą.

B-19 Gurmaniškas maistas

„Aspersa“ šeimos ūkis. Nuo ikriuko iki galutinio produkto. Viskas užauginta ir pagaminta ūkyje.

D-20 Parduotuvių tinklas

„Rimi Lietuva“ yra Švedijos mažmenininkų „ICA Gruppen“ dukterinė įmonė, Lietuvoje valdanti 79 trijų formatų parduotuves. Tarp jų – itin platų asortimentą turinti „Hyper Market“, šeimos kasdieniam apsipirkimui skirtų „Super Market“ ir visada pasiruošusių pasiūlyti užkandžių bei reikalingiausių produktų „Rimi Express“ parduotuvių. Didžiųjų mažmeninės prekybos centrų aptarnavimo kokybės tyrimo duomenimis „Rimi“ pripažintas geriausiai pirkėjus aptarnaujančiu mažmeninės prekybos tinklu Lietuvoje (2021 m. tyrimą atliko UAB „Slapto pirkėjo tyrimai“).

B-1 Gurmaniškas maistas

 

Kasmet patys važiuojame į Graikiją, Kalamata regioną, kur padedame savo bičiuliams graikų ūkininkams nurinkti alyvuogių derlių. Stebime, kaip spaudžiamas aliejus ir vežamės jį namo. Pirmiausia sau, o paskui ir visiems, kas vertina kokybiškus, grynus produktus ir skonius.

C-11 Parduotuvių tinklas

Pirmoji specializuota vyno ir stipriųjų gėrimų parduotuvė Lietuvoje buvo atidaryta 2005 metais. Vos per kelerius veiklos metus parduotuvių tinklas išsiplėtė, o 2014 –aisiais buvo pavadintas „Bottlery“. Šiandien Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Druskininkuose, Nidoje ir elektroninėje erdvėje veikia 18 „Bottlery“ parduotuvių. Prie jų sėkmės ir augimo prisidėjo puiki ekspertų komanda, dalis jos – baigę someljė kursus. Parduotuvių personalui sudaromos sąlygos nuolat pildyti ir atnaujinti savo žinių bagažą, susipažinti su sektoriaus naujienomis, tam organizuojamos įvairių produktų degustacijos, išvykos į parodas, vizitai pas tiekėjus ir gamintojus. Tikime, kad mūsų žinias ir kompetenciją pastebi ir vertina kiekvienas pirkėjas, o mes džiaugiamės, galėdami patarti ir padėti išsirinkti vyną ar kitus gėrimus, rekomenduoti geriausius maisto ir gėrimų derinius bei pasiūlyti išskirtinį asortimentą, nuolat pildomą ir atnaujinamą, atsižvelgiant į klientų poreikius bei ekspertų rekomendacijas.

B-18 Sūrinė

 Dzūkijos smėlynuose iš laisvai besiganančių karvių pieno gaminame brandintus sūrius – Viržinį ir Balaitę.

C-6 Importuotojas

Vyno pasaulio platybės beribės, todėl visada smagu turėti draugą, kuris padės jame nepasiklysti. Didžiausias specializuotų alkoholinių gėrimų parduotuvių tinklas „Vynoteka“ – būtent toks Jūsų draugas. Profesionalus, patikimas ir ilgalaikis.

B-14 Vynuogininkystė

 

Vyno, sūrio, alaus gamybos prekės, stikliniai buteliai ir išpilstymo įranga. Vynuogynų įrengimas.
Padedame savo klientams pasigaminti kokybišką produktą.

C-12 Importuotojai

Balmerk Lithuania – sparčiai augantis alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų distributorius. Bendradarbiaujame su daugiau nei 50 gamintojų visame pasaulyje, atstovaujančių pagrindinėms alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų kategorijoms.

D-16 Ledai

Gražiausi dalykai prasideda nuo svajonės. Mūsiškė gimė 1950-aisiais Lietuvoje. Tai buvo svajonė sukurti ledus, teikiančius tarytum sustabdytas – laike įšaldytas – malonumo akimirkas. Vėliau ją pavadinome DIONE – graikų deivės vardu, per istorijos šimtmečius siejamu su nuostabiu grožiu ir žavesiu, kuriam neįmanoma atsispirti. Tai buvo idealas, pakvietęs mus į kelionę po visus pasaulio kraštus, kuriuose surinkome įstabiausius gamtos sukurtus skonius ir tekstūras. Po daugelio metų esame savo kelionės etape, kuriame galime didžiuotis dalindamiesi išpuoselėta skonių kolekcija –nugludinta laiko išminties, bet subtiliai derančia prie nuolat kintančio pasaulio tendencijų.

D-17 Importuotojai

The Hedonist atrakina vyno pasaulį Jums. Nes raktas į pasaulio geriausius vynus yra ne pinigai, o prieiga prie tokių vynų. Įmonė savo veiklą pradėjo prieš metus kaip vynų tiekėjas geriausiems Lietuvos restoranams. Dabar jos vynai pasiekiami visiems vyno entuziastams interneto parduotuvėje www.hedonist.lt ir naujoje The Hedonist parduotuvėje adresu Gynėjų g. 14 Vilniuje, kurį savo duris atvers Gegužės mėnesį.

D-18 Prekybos tinklas

AIBĖ – didžiausias parduotuvių skaičiumi Lietuvoje prekybos įmonių aljansas valdo daugiau negu 800 parduotuvių tinklą.
Parduotuvės AIBĖ yra beveik kiekviename mieste ir miestelyje, patogioje vietoje. Tai jaukios, patogios parduotuvės, kuriose pirkėjas randa kasdieninių būtiniausių prekių, pažįsta darbuotojus. Greitas ir patogus apsipirkimas bei prekių asortimentas, kurio kokybė atitinka kainą, yra AIBĖ prioritetas.

D-5 Importuotojai

Amber Distribution Lithuania yra pirmaujantis Lietuvoje importinių alkoholinių gėrimų distributorius, aptarnaujantis beveik 7100 klientų, tarp jų visus didžiuosius prekybos tinklus, Horeca sektorių ir laisvąją rinką. Mūsų distribucijos tinklas parduoda 42 mln. gėrimų butelių per metus.

C-21 Importuotojas

Vynas ir gardus maistas yra mūsų komandos aistra ir gyvenimo dalis. Keliaudami nuolat ieškome naujų gastronominių patirčių, o galiausiai tai tapo ne tik hobiu, bet ir darbu. Šiandien dalinamės savo sukaupta patirtimi ir kviečiame klientus užsukti į fizinę parduotuvę Wine Maker Vilniuje ar sudalyvauti pažintinėse degustacijose.
Ieškodami asortimento naujovių, Lietuvoje atstovaujame kelias dešimtis vyndarių ir kitų gamintojų iš visos Europos. Platus gėrimų sąrašas atrinktas taip, kad net išrankiausi HoReCa segmento klientai rastų savo favoritus.

B-21 Vyndarys

Šeimos vyninė įsikūrusi Šiaurinėje Lietuvoje, Rokiškio rajone. Vyninėje Roksala gaminami vynai iš vietinių vaisių ir uogų. Pagrindinis tikslas gaminant vyną – išlaikyti vaisių ir uogų aromatą ir skonį, kad būtų galima net akloje degustacije atpažinti iš ko vynas pagamintas.

C-5 Vyno aksesuarai

 

Vienintelė Baltijos šalyse specializuota vyno aksesuarų elektroninė parduotuvė. Įmonė dirba jau daugiau kaip 10 metų, užsiima mažmenine ir didmenine vyno aksesuarų prekyba. Yra oficiali Pulltex, Zalto, Sydonios, LigneW, Claude Dozorme, Chateau Laguiole, DropStop ir kitų prekės ženklų atstovė Baltijos šalyse.

D-15 Zenoteca

Vyno namuose Zenoteca prekiaujame tik išskirtiniu itališku vynu iš nedidelių specializuotų, tačiau pripažinimą pelniusių šeimyninių ūkių. Zenoteca komanda kruopščiai atrenka vynus, asmeniškai pažįsta ir bičiuliaujasi su vyndariais, iš kurių perkamas vynas. 
Mūsų vyndariai labai vertina savo vardą, nedaro kompromisų dėl kokybės ir stovi nuošalyje „greito ir pigaus“ vartojimo kultūros autostradoje.

C-9/10 Gurmaniškas maistas

Esame vietino kokybiško misto produktų atrinkėjai ir skatintojai, bei gero skonio puoseletojai. Mūsų lentynose tik patys geriausi produktai ir  jų deriniai Jums ragauti ir netikėtus skonius atrasti. Roots krautuvėje tik geriausi iš Lietuvos kaimų ir ūkių atrinkti sūriai, mėsos gaminiai, duona alus, vynas, kurie saugo ypatingus autentiškus recepts ir skonius.

C-10 Importuotojai

Nuo 2013 metų dirbame tiesiogiai su šeimos valdomais arbatų ūkiais, esančiais atokiuose Nepalo ir Japonijos regionuose. Remiame tradicijas bei pasišventimą kokybei, todėl įsigyjame tik rūšines arbatas be jokių pridėtinių aromatų. iš mūsų pačių užauginamų ir importuojamų arbatų ir ingredientų gaminame Kombučią, kuri yra sparčiai populiarėjantis natūralios fermentacijos arbatos gėrimas, turtingas probiotikais, organinėmis rūgštimis, virškinimo fermentais ir antioksidantais.

A-6 Sūrinė

RITOS SŪRIAI

„Ritos sūriai“- tai naminiai varškės ir saldaus pieno sūriai. Produkcija gaminama šeimos ūkyje netoli Radviliškio. Sūriai gaminami naudojant tik šviežią karvių pieną, naudojami tik naturalūs priedai. Asortimentą sudaro švieži, rūkyti, kepti ir džiovinti sūriai, kurie yra gardinami įvairias skirtingais priedais. Taigi galima rinktis iš maždaug 15 skirtingų sūrių rūšių.

C-3 Vyno platintojai

D-7 Vyndarys

C-17 Gamintojai

Odė gamtai ir jos teikiamoms dovanoms su naujausių technologijų pagalba leido sukurti unikalų ir modernų, vyniškų skonių arbatos gėrimą. Pasitelkdami ilgametes someljė žinias, šaltinio vandenį bei aukščiausios kokybės ingredientus, mums pavyko sukurti unikalų taurų gėrimą, leidžiantį atrasti naują skonių patirtį.
Sudėtinga, putojančio vyno gamybai artima technologija bei arbatos fermentacijos procesai kartu atranda naują kelią į išraiškingų gėrimų skonių, kvapų bei tekstūrų pasaulį.

Prancūzija

B-2 Winemaker

Château Rousselle is a 26 hectare estate overlooking the Gironde estuary on the right bank of Bordeaux between the hillsides of Blaye and Bourg. Existing since 1636, the château is full of history and wine production is said to have started nearly 300 years ago.
In 1868, the chateau was even awarded the distinction of „Un premier Bourgeois“ in the famous book by Féret & Cocks „Bordeaux and its wines“. Today and since 1999, Vincent Lemaitre has taken over the abandoned château to start a complete renovation of the buildings and the vineyard. Passionate about wine, he started to create a range of gourmet wines representative of the terroir.
The vineyard is certified HVE3 and is converted to organic since February 2020. Throughout the vineyard, the use of pesticides and other chemical elements has been totally prohibited for many years now. 
We work with controlled grassing and the use of organic fertilizers to promote and maintain the biological life of the soil. Merlot is predominant but we are also using Malbec and Cabernet Sauvignon. 

B-2 Winemaker

Champagne GARDET is a middle-sized and family-owned House established in 1895 and located in Chigny-les-Roses, in the heart of the “Montagne de Reims”.
The House is recognized for its Pinot-driven style, reflection of its historic roots in the Montagne de Reims area. Partial use of “Foudres” (large oak barrels), long ageing on lees also contribute to the style of wines from the House. The focus is on producing Champagnes of high quality with most vineyards located in Premier & Grand Cru areas. We propose three ranges of champagnes : COLLECTION Tradition – COLLECTION Extra Brut – COLLECTION Prestige.

C-14 Winemaker

The story of Château Petit Val starts in 2014 with Jean-Louis & Olivia Alloin, owners, and David Liorit, manager. Together, they have the ambition to produce exceptional wines on the Saint-Émilion Grand cru terroir. Today, with more than 14 hectares, Château Petit Val makes people talk.   

C-24 Gamintojas

PAMPELLE – tai pirmas ir kolkas vienintelis Prancūziškas aperityvas pagamintas iš greipfruitų. Gimęs saulėtoje Korsikos saloje ir pagamintas legendiniame Konjako regione. PAMPELLE – summer time anytime!

D-14 Importuotojai

Vynas, ir ypač Prancūzijos vynas, – mūsų aistra, todėl šiandien mes didžiuojamės galėdami atstovauti išskirtinio skonio geriausių Prancūzijos gamintojų vynus iš Elzaso, Šampanės, Burgundijos, Ronos slėnio, Provanso, Langedoko-Rusijono, Pietvakarių ir Bordo regionų, Gaskonijos bei  Konjako ir Kalvadoso regionų. Norime Jus pakviesti pasimėgauti akimirkomis su nuostabiu vynu tiesiai iš gamintojo vynuogyno.

Italija

C-19 (1) Winemaker

We are a fourth generation family growers, and today the sisters Annamaria & Clara Sala are running the Winery.  
At the beginning of 1900 their grangrandmother – Signora Dora – was captivated by the wonderful atmosphere of this part of Sicily in Mazara del Vallo (the western shore of Sicily island), and in 2000 the father, Sig. Michele, established the Cellar
Nature and respect for the ecosystem is the most important philosophy: in fact we are the SOLE Winery in Sicily whose all property belongs to one of the most important sicilian WWF Protected Nature Reserve: „Lake Preola & Gorghi Tondi lakes“ in Mazara del Vallo.

C-19 (2) Winemaker

C-19 (3) Winemaker

C-18 Wine meridian

C-18 Winemaker

C-19 (3) Winemaker

C-18 (2) Winemaker

C-23 Vyno platintojai

C-16 Winemaker

Bottega – tai išskirtine kokybe pasižymintis prekės ženklas su unikaliu ir prabangiu dizainu. Meistriškumas, kokybė ir atidumas detalėms – tai bruožai, kurie lydi Bottega gamybos precesą kiekvieną akimirką nuo vynuogynų iki išpilstymo. Bottega skoniai paprasti ir natūralūs, artimi teritorijai. Šis ryšys su teritorija ir meistriškumas daro Bottega gaminius unikalius ir vertinamus visame pasaulyje.

Vokietija

B-17 Winemaker

KESSLER-ZINK is a privately owned winery and wine cellar. We are focused on grape varietal wines and wines of the famous region Rheinhessen. We can supply individual, small clients, as well as supermarkets and big distributors because we can offer different labels and brands.

Austrija

B-10 Winemaker

Our winery is in Lower Austria at the Wagram. The loess soil is reflected in our wines. The taste is very spicy, fruity and very mineral.
Our main variety is the Grüne Veltliner, which is made in different versions.

Vengrija

A-13 (1) Winemaker

Csányi Winery is widely known thanks to its brand Teleki, whose history dates back to 1881. At that time the winery was running under the Chateau Teleki name established by  Zsigmond Teleki, whose name got famous in Europe during the phylloxera epidemy. While most of the winemakers were busy saving their harvest from blackflies, Zsigmond Teleki chose a different way and invented new grape varieties, a disease-resistant event to the phylloxera. Nowadays the winery’s product structure is built on regional varieties, Kékfrankos, Portugieser, Irsai Olivér, Olaszrizling, and classic grape varieties, including Cabernet Sauvignon, Merlot, Pinot noir, Syrah, Petit Verdot, Chardonnay. Even though the winery has gone through many changes since then, one thing remained: the devotion to creating fine wines.

A-13 (2) Winemaker

Fine Wines Association was established with the goal of educating wine lovers, wine professionals and visiting tourists about the merits of Central and Eastern European wines and in particular Hungarian wines. Hungary is a country with a remarkable history in viticulture and wine production but when it comes to international markets it is still only an up-and-coming player. The rich diversity of local varieties and terroirs has not been explored by the rest of the world yet.
FWA Member Wineries
Upper Pannon Wine Region: Etyek-Buda & Sopron – Etyeki Kúria Winery
Upper Hungary Wine Region: Eger – Tóth Ferenc Winery
Tokaj Wine Region: Tokaj – Tokaj-Hétszőlő Organic Vineyards
Pannon Wine Region: Szekszárd – Vida Péter Szekszárd

A-13 (3) Winemaker

Dubicz Winery and Vineyard is a wine cellar with 115-year history and 100 hectares of own vineyard that focuses mainly on white wines. Combining the great conditions of Mátra Wine Region with the traditions and the latest technology we offer reductive white wines with high content and full-bodied wine specialities fermented and aged in barrels beside our fresh, aromatic and light wines with excellent value for money.

A-13 (4) Winemaker

The Vylyan estate is located in the Villány Wine Region, the most famous Hungarian red wine producing area. The estate was founded in 1992 by Pál Debreczeni. Our aim is to allow everyone to taste the flavours of Villány in our wines, and also to sense our love and affection for this region. The center of our estate was established on Fekete-hegy in the village of Kisharsány, at the heart of our vineyards, reflecting our bond to the vineyards. We await wine-loving guests with wine tasting programmes, a Mediterranean-style terrace, and seasonal cultural events.

B-20 Winemaker

Kristinus is located on the southwestern shore of Central Europe’s largest natural lake, Balaton. 
The wine farm integrating pastures, orchards, forests and animals into the vineyards has started the biodynamic conversion in 2018. They are passionate about promoting soil health and biodiversity in their environment.
By fermenting a high percentage of their wines on the skin in clay vessels, the grapes’ fruity natural character is allowed to get a good exposure.
Autochtón, varieties are highly praised, Kékfrankos, Furmint and Welschriesling all play a crucial part in the winery’s prospects.

A-8 Brewery

Tanker Brewery is established in 2014 in Estonia. At Tanker Brewery, we work hard to ensure that fresh and tasty Tanker beer reaches every corner of the world quickly and freshly. Our product range includes many different beer styles. We know how a good and fresh beer should taste and how much it should differ from boring lagers – because we really madly love IPAs, lagers, stouts, porters, goses, berliner weisses and wild sour beers. We like to experiment and sometimes even go bit too wild, but we believe that our long line of beers has beers for every taste!

Latvija

A-23 Brewery

NO Added Sugar, Vegan, Probiotic, Gluten-Free, Unpasteurized.
Family Business – Rudy’s Brewing Co. is an independent Kombucha brewery in Kuldīga, Latvia, founded by a couple and a dog named Rudy in 2019.
100% Natural – for brewing Rudy’s Kombucha we use only natural ingredients without stabilizers, colorants and other commercial tricks.
We don’t pasteurize or add preservatives because we want to bring all the vitamins and probiotics to our customers.

Armėnija

D-1 Vyno platintojai

Armėniškas saulės gurkšnis.
Gurkštelkite armėniško vyno ir pajusite saulės skonį, optimizmo bangos su lašeliu aitrumo bei kartumo antplūdį ir panorėsite prisiminti eiles, kuriomis žavėjotės jaunystėje. Skamba per daug romantiškai? Nepamėginęs, nesužinosi.

Ispanija

D-9 Winemakers

Established in 1935, it has become a business leader of the DO Rueda and the Spanish white wine across the world with the Verdejo variety. It is an example of generation renewal, commitment to the environment, a pioneer in equality plans in rural areas, besides being a reference in R&D&I, in training, and for being at the forefront of the digital communication with its winegrower members.More than 85 years after the foundation of the Cooperative, around 400 people between members and workers—whose origin and fate are now rooted in the vineyards of 30 villages in the provinces of Valladolid and Segovia—have the fundamental purpose of ensuring the future of the people who work in them.

Portugalija

D-8 Vyno platintojai

D-13 Winemaker

A-24 Winemaker

D-6 Winemaker


Sakartvelas

A-25 Vyno platintojai

 

Natūralūs vynai iš Sakartvelo.

C-22 Vyno platintojai

Sakartvelas vyno tėvyne vadinamas ne veltui. Tai šalis, kurioje prieš 8000 metų atrastos vyndarystės paslaptys ne tik nebuvo pamirštos, bet ir nuolat tobulinamos iki šių dienų. Tai ypatinga šalis, kurioje yra daugiau nei 55 000 hektarų vynmedžių ir auginamos net 525 vynuogių rūšys, o vyno rūsį namie turi beveik kiekviena šeima.
UAB Sakartvelo skoniai specializuojasi kokybiško, autentiško vyno ir stipriųjų gėrimų iš Sakartvelo paieškose. Vežame kruopščiai atrinktus gėrimus iš seniausių vynuogynų, kad galėtumėte pajusti tikrą gruziniško vyno skonį.