Didžiausia Baltijos šalyse vyno paroda

Profesionalų registracija

Kviečiame registruotis

Kaip ir kiekvienais metais, kviečiame profesionalus:

• HoReCa darbuotojus;
• Vyno importuotojų atstovus;
• Lietuvos someljė asociacijos Someljė mokyklos mokinius;
• Specializuotų vyno parduotuvių darbuotojus ir pan.

registruotis dalyvauti parodoje.

REGISTRUOTIS

Primename, kad tik iš anksto užsiregistravusiems – įėjimas kainuoja 12* Eur (* plius 1.20 Eur tiketa.lt aptarnavimo mokestis).

Bilietus su nuolaidos kodu galima įsigyti tik naudojantis nuoroda, kuri atsiunčiama kai registracija patvirtinama. Parodos dienomis prie įėjimo į pardodą, galimybės nusipirkti bilietus su nuolaida nebus. Profesionalų registracija vyksta iki š.m. balandžio 15 d.

Šia registracija suteikiame galimybę parodoje dalyvauti dviems darbuotojams iš vienos įmonės. Norėdami užregistruoti daugiau darbuotojų kreipkitės elektroninio pašto adresu egle@vynoklubas.lt arba tel. +370 655 409 70.

Dėl registracijos patvirtinimo su Jumis susisieksime per dvi darbo dienas.


Užsiregistravus pasibaigus registracijai negalime garantuoti, kad nuolaidos kodas bus atsiųstas.

Registracijos forma

Registruojantis privaloma patvirtinti, kad esate industrijos profesionalas, pateikiant dokumentą, įrodantį Jūsų darbo pareigas nurodytoje įmonėje (pvz. darbuotojo pažymėjimo kopiją ar nuorodą į Jūsų kontaktus Jūsų įmonės internetiniame puslapyje).

Registruojantis privaloma patvirtinti, kad esate industrijos profesionalas, pažymint langelį, kad esate someljė mokyklos mokinys/absolventas, LSA narys, sertifikuotas someljė.

Vardas *

Pavardė *

El. pašto adresas *

Įmonė *

Pareigos *

Tel. Nr. *

Patvirtinu, kad esu industrijos profesionalas *

Prisekite patvirtinimą, kad dirbate įmonėje, pvz.: darbuotojo pažymėjimo kopija

Siųsdami užpildytą registracijos anketą Jūs sutinkate su registracijos sąlygomis ir patvirtinate, kad Jūsų pateikti duomenys yra teisingi.

Garantuojame, kad Jūsų pateikti duomenys yra konfidencialūs. Duomenų tvarkymas ir saugojimas vykdomas laikantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo.