Didžiausia Baltijos šalyse vyno paroda

Apie mus rašo

„Vyno dienos“ šiemet į „Litexpo“ kvies gegužės 5–6 dienomis

2017 balandžio 7 d.

vyno-dienos-5733427dd1784

Didžiausia Baltijos šalyse vyno paroda šiemet vyks atnaujintuose istoriniuose „Litexpo“ rūmuose Vilniuje. Rekordinį užsienio dalyvių iš Prancūzijos, Portugalijos, Lietuvos, Italijos, Rumunijos, Gruzijos ir kitų šalių skaičių papildys svarbiausi Lietuvos vyno bei stipriųjų gėrimų platintojai ir būrys aludarių. Lankytojai šiemet vyną ragaus iš profesionalių degustacinių „Chef & Sommelier“ taurių, kurias tiekia pagrindinis parodos rėmėjas indų salonas „Žana“. 
Skaityti toliau.

Apie mus rašo:

www.15min.lt

Garsias moteris vyno kursai išmokė atskirti skonius, kvapus ir spalvas

2017 balandžio 12 d.

jurgita-januskeviciute-74336382

Jos niekuomet nežadėjo keisti profesijos. Ir keliai jų į Someljė mokyklą buvo skirtingi. Tačiau dizainerė Jurgita Januškevičiūtė, rinkodaros profesionalė Kristina Mažeikytė ir daugeliui iš televizijos pažįstama Birutė Šaltytė-Belousovienė vyno kursuose ieškojo to paties: kaip atskirti gerą vyną nuo prasto, kaip vyną patiekti, kaip jį gerti ir kaip dalintis potyriais, sakoma pranešime spaudai. Nes ragauti vyną ir jį gerti yra ne tas pats – lyg susitarusios tvirtina moterys.

Skaityti toliau.

Apie mus rašo:
www.15min.lt
www.delfi.lt
www.alfa.lt
www.kauno.diena.lt
www.klaipeda.diena.lt
www.zmones.lt

Martynas Praškevičius: „Natūralumas šiandien madingas ir virtuvėje, ir vyno ūkiuose“

2017 balandžio 18 d.

virtuves-sefas-martynas-praskevicius

„Įsipylęs į taurę natūraliojo vyno, turi pamiršti viską, ką žinojai apie vyną iki šiol“, – sako vienas geriausių Lietuvos šefų, restoranų „Stebuklai“ ir „Džiaugsmas“ vadovas Martynas Praškevičius. Pasinėręs į natūraliojo vyno pasaulį, Martynas sako, kad šis gerai atspindi šiuolaikinės virtuvės tendencijas – grįžti prie ištakų, valgyti natūralų, sveiką, be cheminių trąšų ir chemikalų užaugintą maistą. Tokį, kokį valgydavo mūsų proseneliai. Skaityti toliau.

Apie mus rašo:
www.15min.lt
www.zmones.lt
www.diena.lt
www.kauno.diena.lt
www.klaipeda.diena.lt

Parodoje „Vyno dienos 2017“ – pasiūlymai keliauti ir lavintis

2017 balandžio 19 d.
vyno-dienos

Gegužės 5–6 dienomis vyksiančioje vyno parodoje Lietuvos someljė mokykla rengia vyno spėjimo čempionatą „Nosis 2017“, kurio nugalėtojui kelionių agentūra „Boutique travel“ dovanos pažintinę kelionę po vyno ūkius dviem asmenims. Skaityti toliau.

Apie mus žiniasklaidoje: www.15min.lt

 Ką užuodžia vynininko nosis?

2017 balandžio 21 d. narimantas-miezys

Treniruočių būna visokių. Vienas geriausių Lietuvos someljė, vienas iš vyninės „Somm“ įkūrėjų Narimantas Miežys pastarosiomis dienomis daug laiko praleidžia ragaudamas vyną. Narimantas ruošiasi jau tradicija tapusiam vyno spėjimo čempionatui „Nosis 2017“, kuris vyks pirmąjį gegužės savaitgalį, per „Vyno dienas 2017“. Skaityti daugiau.

Apie mus rašo:
www.15min.lt
www.zmones.lt
www.alfa.lt
www.kauno.diena.lt